Psychotalks

Popis projektu

Posláním projektu Psychotalks je šířit informace a zasvětit všechny zájemce do tajů psychologie prostřednictvím srozumitelných výkladů specialistů z praxe, ale třeba i osobních příběhů lidí trpících psychickou poruchou. Hlavním záměrem Psychotalks je dát prostor všem, kteří k psychologii mají co říct a přináší nové a inspirativní myšlenky, které chtějí sdílet s ostatními.

Psychotalks je série přednášek, které probíhají každou 3. středu v měsíci. Tyto přednášky probíhají vždy ve stejném prostředí, v našem krásném univerzitním klubu Kampa. Přednášky jsou určeny pro každého, kdo si udělá ve svém volnu čas a se zájmem přijde poslouchat. Každá přednáška je jiná a jedinečná.

Hlavní cíle projektu

Cílem projektu je, aby nejen studenti psychologie, ale i široká veřejnost, měli možnost seznámit se s psychologickými tématy, která jsou zajímavá a aktuální. Projekt se zasazuje o šíření myšlenky, že psychologie není pseudovědou, ani ničím podobným, ale že skutečně může a umí pomáhat, třeba i Vám.

Věříme, že každý z Vás si v přednáškách najde to své a najde si tak cestu k psychologii. Hlavní je, aby si přednášku každý užil a rozhýbala jeho mysl. Přednášky jsou koncipované, aby se zabývaly zajímavými tématy a aby posluchači odcházeli s pocitem, že se dozvěděli něco nového a zajímavého, co je ovlivní v reálném a třeba i profesním životě.

  • Jitka Štanglová
  • jitka.stanglova@seznam.cz