Pobočka: Brno

V projektu Dětský úsměv si vyzkoušíš, co obnáší práce s postiženými dětmi a jak probíhá jejich vzdělávání. Mimo jiné se můžeš zapojit do výuky, učit se s dětmi komunikovat a rozvíjet jejich schopnosti. Projekt pobíhá celkem pět pracovních dní v Mateřské škole speciální, Základní škole speciální a Praktické škole speciální, Brno, Ibsenova 1.

Pobočka: Brno

Představuje dobrovolnou činnost ve sdružení APLA v Brně. APLA organizuje různé volnočasové aktivity pro lidi s poruchami autistického spektra (případně s přidruženým mentálním či jiným postižením).

Pobočka: Brno

Zajímá tě práce s postiženými, chtěl bys nahlédnout do fungování sociálního zařízení pečujícího o osoby s kombinovaným postižením, nebo chceš jen někomu udělat radost a zlepšit mu den? Staň se dobrovolníkem ve studentském projektu „Náhradní náruč“.

Pobočka: Brno

Cílem tohoto projektu je seznámit se s prací se seniory, kteří žijí v domovech pro seniory nebo v hospicích.

Pobočka: Brno

Cílem projektu je naučit studenty základní metody zážitkové pedagogiky a umožnit jim vyzkoušet si ji v praxi.

Pobočka: Brno

Zamysleli jste se někdy nad tím, jaké a jestli vůbec nějaké sny a přání mají lidé s mentálním postižením? Projekt Trochu jiné dobrodružství je zaměřen právě tyto lidi. Probíhá v Domově Háj a přidruženém komunitním bydlení na Vysočině.