Načítám Akce
26
Říjen
Pátek

Poruchy osobnosti I. a II. – Praha

26. 10. 9:00 - 27. 10. 15:00

Místo konání

Pobočka
Praha

Rozsah kurzu
16 vyuč. hodin

Lektor
PhDr. Andrej Drbohlav

Registrace od
17. 9. 2018 20:00

Registrace do
3. 10. 2018 21:00

Nejpozdější datum připsání platby na účet ČASP
5. 10. 2018

Popis

Přinášíme vám kompletní kurz na téma „Poruchy osobnosti“, vedený jedním z nejlepších tuzemských odborníků na extrémní formy behaviorální psychopatologie, doktorem Andrej Drbohlav. Kurz je koncipován jako pokračování kurzu „Poruchy chování“ a je primárně určen pro jeho absolventy.

Stručná anotace: Představení vybraných příkladů vývojové trajektorie behaviorálně patologických jevů od raného dětství, která mnohdy příčinně vede k rozvoji poruch osobnosti, kriminální a funkční psychopatie, maligního narcismu a řady dalších poruch v oblasti struktury osobnosti, chování, emocí a charakteru. Poukáže na úskalí a efektivitu terapie a resocializace, na depistáž, diagnostický proces, resocializaci a terapii. Představí jednotlivé formy poruch osobnosti v příkladech.

PhDr. Andrej Drbohlav: PhDr. Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje analýze profilu sériového vraha a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Vystudoval behaviorální patologii na univerzitě v Hradci Králové, kde pak pět let tentýž obor učil. Spolupracuje na výzkumu genetických markerů impulzivity a vlastní výzkum zaměřuje na vývoj patologie chování a osobnosti u dětí a dospělých. Odborně se věnuje nejhorším formám deformace osobnosti a chování, jaké v prostředí lidské společnosti mohou vzniknout.
Druhou profesí je výtvarník a designér, používá autorský pseudonym Andy Reiben.

____________________

Datum platí! Zapište si ho, prosím, do svých diářů 🙂 a my slibujeme, že všechny další podrobnější informace včas zveřejníme.

Těšíme se na Vás! Naviděnou v říjnu.

 

Registrace do kurzu je uzavřena.