Načítám Akce
02
Září
Neděle

Letní trenérská škola 2018

2. 9. 2018 - 8. 9. 2018
  • akce již proběhla.

Místo konání
Moravec, č.p. 118, 592 54

Rozsah kurzu
7 dní

Max. počet členů
12

Lektor
Bc. Barbora Vavřichová, Mgr. Helena Pipová, Anna Hrabáčková, Lenka Zítková

Cena pro členy
4 800 Kč

Cena pro nečleny
5 647 Kč

Popis

Máte rádi výzvy? Studujete psychologii? Jste kreativní  a chcete druhé zábavně a efektivně učit novým dovednostem? Pak je Letní trenérská škola ČASP právě pro vás!

Letos se koná již čtvrtý ročník, kdy vás během týdne seznámíme s trenérstvím. Trenérství je způsob neformálního vzdělávání, díky němuž si účastníci tréninků odnáší užitečné znalosti a schopnosti, které umí použít ve svém všedním i pracovním životě. Trénink si můžete představit podobně jako vedení workshopů či lektorství se specifickou metodologií a postupem, který zaručuje skutečně efektivní učení účastníků.

Pro upřesnění nabízíme přehled možných témat, kterými se jako trenér můžete zabývat: teambuilding, time management, asertivita, mindfulness, práce v týmu, prezentační dovednosti, stanovování cílů, leadership, motivace, komunikační dovednosti a mnoho dalších.

 

Během Letní trenérské školy ČASP vám přineseme odpovědi na otázky jako:

  • Jak vytvořím trénink, aby byl zajímavý?
  • Jak mám pracovat se skupinovou dynamikou? A co to vůbec je?
  • Jak efektivně učit druhé?
  • Kde můžu nabyté znalosti využít?
  • Kdo je ČASP trenér?

Mimo mnoha dovedností, jako jak sestavit trénink, facilitovat diskuze, efektivně stanovovat cíle či poskytovat konstruktivní zpětnou vazbu, se také zaměříme na váš seberozvoj jako trenérů. Budete mít možnost posilovat své silné stránky a naučit se využívat stránky slabší. Společně s ostatními účastníky a trenéry se můžete těšit na bezpečné prostředí, jedinečnou přátelskou a podporující atmosféru s podobně naladěnými studenty, kteří mají zápal pro věc.

 

Takže ještě jednou – co si můžete odnést:

  • Schopnost sestavit trénink
  • Zlepšení komunikačních dovedností
  • Zpětnou vazbu na své dovednosti
  • První kontakt s konceptem tréninku – a vyzkoušet si jej na vlastní kůži

Tým trenérů, který pro vás Letní trenérskou školu připravuje, vás bude provázet i během vašich prvních trenérských krůčků. Nabízíme mentorský systém, kdy si po skončení akce vyberete některého ze zkušených ČASP trenérů, který vám bude vždy připraven pomoci hledat příležitosti, poradí při sestavování tréninků, motivuje, a společně budete pracovat na rozvoji vašich schopností. ČASP vám také nabídne trenérské příležitosti, kde můžete začít získávat zkušenosti a následně se stát certifikovanými ČASP trenéry. Své znalosti pak můžete zužitkovat jak při práci v neziskovém sektoru, tak jako výdělečnou činnost na poli profesionálních tréninků.

Vybavíme vás dovednostmi, které využijete při přípravě a realizaci tréninků zejména pro studentské organizace jako je ČASP a další.  Těšit se můžete na naše trenérky: Barboru Vavřichovou, Aničku Hrbáčkovou, Helenku Pipovou a Lenku Zítkovou. Možná přijede i speciální host 🙂

Více informací a fotky z minulých ročníků naleznete na Facebookové stránce Letní trenérská škola ČASP.

Přihlašovat se můžete zde: https://goo.gl/forms/s7uS84pVvxletvd43 od 1.4 až do 15.4.2018. Na tento kurz probíhá přihlašování pouze tímto způsobem. Registrace níže nebude otevřena. Po uzavření přihlašování vybere trenérský tým 12 účastníků dle kvality přihlášek. O výsledcích bude informovat emailem.

Dopřejte si s námi legendární konec prázdnin s novými zkušenostmi, které vás obohatí lidsky i profesně!

Kontaktní osoba
Trenérské centrum ČASP

E-mail
trenerskecentrum@caspos.cz

Registrace do kurzu je uzavřena.