Náhradní náruč

Pobočka: Brno
Datum: 21. 9. - 18. 12. 2015
Celkem volných míst: 10 + 5 náhradníků
Přihlašování od: 8. 3. 2017
Zajímá tě práce s postiženými, chtěl bys nahlédnout do fungování sociálního zařízení pečujícího o osoby s kombinovaným postižením, nebo chceš jen někomu udělat radost a zlepšit mu den? Staň se dobrovolníkem ve studentském projektu „Náhradní náruč“.
Již dlouhodobě spolupracujeme s brněnským centrem Kociánka, které poskytuje péči osobám s mentálním, fyzickým či kombinovaným postižením. V rámci projektu umožnujeme studentům zapojit se do fungování centra a nahlédnout do světa těch, jejichž život se většinu času odehrává v prostorách pobytové sociální služby. Naše dobrovolnická práce spočívá v tom, najít si volný čas a strávit ho společně s klienty centra, které se nesmírně těší z každé nové tváře. Jde sice o práci fyzicky i psychicky náročnou, ale odmění vás pocitem dobře investovaného času a energie a obohatí novými zkušenostmi a zážitky.

Projektem se snažíme o rozvoj emoční inteligence u studentů a uvědomení si důležitosti dobrovolné práce v pobytových zařízeních sociálních služeb a motivovat studenty i k vlastní iniciativě v tomhle směru.
Kontaktní osoba:
Mirka Šefčíková
sefcikova.mirka@gmail.com
Soubory ke stažení:
Registrace
Aktuální počet volných míst: 8 (z toho náhradníků: 5)
Kontaktní osoba:
Mirka Šefčíková
sefcikova.mirka@gmail.com