Mind The Mind

Pobočka: Praha
Podílej se s námi na významné společenské změně v oblasti destigmatizace duševních onemocnění! Přidej se k nám a staň se dobrovolníkem v kampani ,,Mind the Mind‘‘, která probíhá pod záštitou Evropské federace studentských psychologických asociací (EFPSA)!
Touto cestou bychom rádi oslovili všechny studenty či absolventy psychologie, kteří by měli chuť pořádat workshopy na téma destigmatizace duševních poruch na středních školách po celé ČR. 

Pokud si chceš zlepšit své prezentační dovednosti, zajímají tě vzdělávací aktivity a rád/a by ses zasadil/a o větší porozumění lidem s duševní poruchou, pak hledáme právě Tebe! 

Toto je šance, která se neodmítá. Staň se součástí týmu, který realizuje smysluplnou kampaň, jenž si klade za cíl bořit společenské mýty v oblasti duševního onemocnění.

Mezi hlavní úkoly dobrovolníků patří:
•    účast na tréninkových seminářích a setkávání dobrovolníků 
•    pořádání workshopů na středních školách
•    zajištění evaluace a výstupních zpráv z workshopů
•    příprava výukových materiálů (zejména překlad z AJ do ČJ)
•    pomoc místnímu koordinátorovi s oslovováním zařízení


Více informací naleznete na facebookových stránkách projektu (www.facebook.com/efpsamindthemind) nebo na stránkách EFPSA (www.efpsa.org/social-impact).


V současné době nábor dobrovolníků neprobíhá! Informacce pro následující akademický rok budou zveřejněny na jeho začátku.
Kontaktní osoba:
Denisa Mouchová
MouDenny@gmail.com
Soubory ke stažení:
Registrace Registrace je ukončena z důvodu naplnění kapacity.
Kontaktní osoba:
Denisa Mouchová
MouDenny@gmail.com