Letní trenérská škola ČASP

Pobočka: Olomouc
Místo konání: Rekreační středisko Radíkov - chata Pod Věží
Datum: 27. 8. - 31. 8. 2017
Celkem volných míst: 12 + 0 náhradníků
Přihlašování do: 9. 7. 2017

Cena pro členy: 2500,- Kč
Cena pro nečleny: 2875,- Kč

Třetí ročník jedinečné události, na které budete mít možnost seznámit se s trenérstvím. Trenérství je způsob neformálního vzdělávání, díky němuž si účastníci tréninků odnáší užitečné znalosti a schopnosti, které umí použít ve svém všedním i pracovním životě. Trénink si můžete představit podobně jako vedení workshopů či lektorství.

Za cíl si Letní trenérská škola ČASP klade seznámit vás s tímto typem předávání znalostí a technikami trenérství, které využijete v rozvoji sami sebe i ostatních.  Letní škola vás během pěti nabitých dní naučí sestavit efektivní trénink, facilitovat, efektivně stanovovat cíle, získáte a naučíte se poskytovat konstruktivní zpětnou vazbu a mnoho dalšího - prostě vše, co pro práci trenéra potřebujete. Chceme, aby účastníci letní školy překročili svou komfortní zónu a vykročili na cestu nových zkušeností, zážitků a seberozvoje.

 

Takže ještě jednou - co si můžete odnést:

  • umění sestavit trénink

  • zlepšení komunikačních dovedností

  • zpětnou vazbu na své dovednosti

  • první kontakt s konceptem tréninku - a vyzkoušet si jej na vlastní kůži

Pro upřesnění nabízíme přehled možných témat, kterými se jako trenér můžete zabývat: teambuilding, time management, asertivita, mindfulness, práce v týmu, prezentační dovednosti, stanovování cílů, leadership, motivace, komunikační dovednosti a mnoho dalších.

Tým trenérů, který pro vás letní školu připravuje, vás bude provázet i během vašich prvních trenérských krůčků. Nabízíme mentorský systém, kdy vám některý z již zkušených trenérů bude vždy připraven pomoci, poradit, motivovat a rozvíjet vaše schopnosti. ČASP vám také nabídne trenérské příležitosti, kde můžete začít získávat zkušenosti a následně se stát oficiálními ČASP trenéry. Své znalosti pak můžete zužitkovat jak pro práci v neziskových organizacích tak na poli profesionálních tréninků jako výdělečnou činnost.

Vybavíme vás dovednostmi, které využijete při přípravě a realizaci tréninků pro studentské organizace jako je ČASP a další.  Těšit se můžete na naše trenérky: Markétu Pešoutovou, Barboru Vavřichovou, Lucii Uchytilovou a Veroniku Kocmanovou.

Více informací a fotky z minulých ročníků naleznete na fb stránce Letní trenérská škola ČASP => http://bit.ly/1QdXLGu

Dopřejte si s námi legendární konec prázdnin s novými zkušenostmi, které vás obohatí lidsky i profesně!

Přihlašování se otevře v pátek 23.6. přes formulář: https://prihlaskalts.typeform.com/to/jAXWTf

Kontaktní osoba:
Markéta Pešoutová
casptrainer@gmail.com
Soubory ke stažení:
Registrace Registrace je ukončena.
Kontaktní osoba:
Markéta Pešoutová
casptrainer@gmail.com