Psychoposezení

Pobočka: Praha
Místo konání: Potrvá, Srbská 2, Praha
Datum: 21. 10. 2015
Čas: 19:00

Oslavte s námi začátek dalšího akademického roku. Užijte si večer s novými i stávajícími spolužáky ze čtyř pražských psychologických fakult, ale hlavně si nenechte ujít netradiční psychozábavu!

Možná, že už vás první týdny ve škole natolik vyčerpaly, že přijdete opravdu jen posedět a probrat s kamarády aktuální témata. Pokud ale budete mít chuť a odhodlání, bude na vás čekat zajímavý kvíz s psychologickou tematikou, ve kterém narazíte nejen na otázky seriózní, ale i na ty úplně ztřeštěné.

Zároveň se můžete těšit na krátký vstup od České asociace studentů psychologie, během kterého se dozvíte, co pro vás v nejbližší době připravujeme za zajímavé akce, kurzy a přednášky. A stejně tak vám prozradíme, jaké projektu zrovna v Praze běží, jaké se teprve rozjedou a jak se do nich můžete zapojit.

Nenechte si ujít skvělou příležitost poznat další psychologické nadšence a ještě se u toho pobavit. 

Těšíme se na vás!
Soubory ke stažení:
Novinky
   13. 5. 2017

Som psychológ - a čo teraz?

Zveme Vás na konferenci "Som psychológ - a čo teraz?", která se uskuteční 25. - 26. května 2017 v prostorách Filozofické fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v... Více 
   22. 4. 2017

ČASP Trička - ty musíš mít :)

Jsi hrdý na to, že jsi členem ČASP? Ukaž to všem na svém tričku! Konečně si můžeš zakoupit tričko či tílko s logem naší organizace.Více 
   28. 11. 2016

Aktuální problémy v různých oblastech psychologické praxe

Obracíme se na vás s probou o vypnění dotazníku reflektujícího vaši psychologickou praxi. Výzkum naleznete zde.Více