Poznej svoje psychopa(R)ty

Pobočka: Brno
Místo konání: Melodka, Kounicova 20/22
Datum: 14. 4. - 15. 4. 2015
Čas: 21:00
Milá "rodino",
v tento krvavý večer Vás vyzýváme k sebezmasakrování alias vypijem, kolik můžem! Každý z nás má nějakou temnou stránku. Nebojte se ji tedy ukázat.

Nenechte si ujít skvělou příležitost socializovat se se studenty psychogie FSS a FF, popřípadě si také trochu užít s lidmi, které už znáte. Přivítají Vás prostory Melodky a těšít se můžete například na pivní štafetu či akci na Jägermaistera. Nezapomeňte na kostýmy Vašich oblíbených psychopatů. Fantazii se samozřejmě meze nekladou a nejlepší kostým bude odměněn sladkou (alkoholickou) odměnou. 

Na otázku, jestli se člověk psychopatem rodí, nebo se jim stává, asi odpověď nenajdeme, ale možná zjístíme, jak moc se k němu dokážeme přiblížit pod vlivem alkoholu.

Připoj se k události na facebooku tady.


Vstup: 30Kč
party.jpg
Soubory ke stažení:
Novinky
   13. 5. 2017

Som psychológ - a čo teraz?

Zveme Vás na konferenci "Som psychológ - a čo teraz?", která se uskuteční 25. - 26. května 2017 v prostorách Filozofické fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v... Více 
   22. 4. 2017

ČASP Trička - ty musíš mít :)

Jsi hrdý na to, že jsi členem ČASP? Ukaž to všem na svém tričku! Konečně si můžeš zakoupit tričko či tílko s logem naší organizace.Více 
   28. 11. 2016

Aktuální problémy v různých oblastech psychologické praxe

Obracíme se na vás s probou o vypnění dotazníku reflektujícího vaši psychologickou praxi. Výzkum naleznete zde.Více