Anamnestický rozhovor v poradenské praxi

Pobočka: Brno
Místo konání: Místo: Mansio v.o.s., Tř. Kpt. Jaroše 19, Brno
Datum: 20. 3. 2015
Lektor: PhDr. Miroslava Štěpánková, Ph.D. a Mgr. Michaela
Seminář je určen pro poradenské psychology, kteří chtějí při práci s klienty využít anamnestický rozhovor nejen jako nástroj k získání vstupních informací. Kurz vychází z teoretického konceptu adlerovské psychologie a jeho přístupu pro práci s klienty.

Představíme strukturu anamnestického dotazování a způsob, jak informace poskytnuté klientem využít jako diagnostický a interpretační nástroj. Anamnestický rozhovor je i možnost jak navázat důvěrný a bezpečný vztah s klientem a je proto důležité vystavět způsob dotazování v souladu s podpůrnými komunikačními prostředky.

Seminář je koncipován prakticky, účastníci získají rozhovorové schéma a anamnestický inventář, který jim pomůže získané informace aplikovat do vlastní poradenské praxe.

 

Rozsah: 8 hodin

 

 

Cena: 1 200, – Kč bez DPH

Podrobnosti: zde
 

Ve všech Mansio kurzech je zajištěn individuální přístup, neboť maximální počet účastníků je 12 osob. V ceně kurzu jsou zahrnuty i výukové materiály – skripta.  

Soubory ke stažení:
Novinky
   13. 5. 2017

Som psychológ - a čo teraz?

Zveme Vás na konferenci "Som psychológ - a čo teraz?", která se uskuteční 25. - 26. května 2017 v prostorách Filozofické fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v... Více 
   22. 4. 2017

ČASP Trička - ty musíš mít :)

Jsi hrdý na to, že jsi členem ČASP? Ukaž to všem na svém tričku! Konečně si můžeš zakoupit tričko či tílko s logem naší organizace.Více 
   28. 11. 2016

Aktuální problémy v různých oblastech psychologické praxe

Obracíme se na vás s probou o vypnění dotazníku reflektujícího vaši psychologickou praxi. Výzkum naleznete zde.Více